Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagadt meg egyik pillana...

Mitől dagadt meg egyik pillanatról a másikra az állam széle?

Figyelt kérdés

Kb fél órán belül történt, és kb egy hüvelykujjni rész dagadt meg, ami kemény. Ez mi lehet?


Kíváncsi vagyok reggelig elmúlik-e.



2022. szept. 4. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem még egy ki nem fakadt pattanás okozott ilyet, 2 ujjal megfogtam és nyomogattam benne a golyó formájú valamit 😄


Nem vagy allergiás valamilyen ételre? Esetleg az is okozhatja

2022. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lehet pattanás végülis, de ez tényleg akkora, amit bekarikaztam és elég gyorsan termett itt.


Na de mostmár elmegyek aludni, nagyon kíváncsi leszek, hogy reggel is ott lesz e.


Tudtommal nem vagyok allergiás. Előtte ittam meg életemben először egy neocitránt, mert megfáztam picit, de abban nem hiszem hogy van olyan, amire allergiás lennék.

2022. szept. 4. 23:13
 13/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez inkább valami nem kinőtt pattanás. Kend be alkohollal, ne foglalkozz vele. Azt meg könnyen el lehet különíteni, hogy csak az arcbőr érintett, vagy a fog, esetleg az íny.
2022. szept. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben, egyébként mára a felére csökkent a mérete.
2022. szept. 5. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!