Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váladék van a torkomban, de...

Váladék van a torkomban, de nem tudom felköhögni, attól a résztől fentebb van, csak "szívogatom", szörnyű egy dolog, mi segíthet rajta?

Figyelt kérdés

Szóval nem kifejezettem a torkomban érzem, így nem tudom felköhögni. Attól fentebbről jön és éjszaka is néha rossz így aludni, hogy csak próbálom kiszívni...nem mellesleg nyilván gusztustalan is, de nem tudok mit tenni. Egyszer sikerült úgy szívnom, hogy ki tudtam köpni. de általában ez nem sikerül mivel reflexből nyelek, így a végén csak öklendezek inkább.

Ittam neocitránt, kamilláztam, pihentem, mézet, fokhagymát ettem stb... Orrom száraz fújni nem kell, meg úgy más bajom sincs úgy érzem.


Ha beteg vagyok mostanában szinte mindig így váladékozom, régen pedig inkább felköhögős voltam.


Holnap megyek orvoshoz, de addig is kíváncsi lennék esetleg kinek mi vált be erre a problémára.



2022. szept. 6. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hátsó garatcsorgás lehet ami az orrgaratból jön.Valószínű ott van gyulladàs.Nálam is gyakran előfordul,sárgás vagy átlátszó váladék csorog a torkomba és marja a torkom.
2022. szept. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!