Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves lányomnak vizesedik a...

12 éves lányomnak vizesedik a lába?

Figyelt kérdés

Ez lehetséges? Vékony kislány (162/38). Egy ideje mondja, hogy vastag a bokája, először azt hittem, hogy szórakozik, de megnéztem, és 20 centit mértem. A zokni nyoma ottmarad, és ha megnyomja, akkor befehéredik pár másodpercre. Én ilyet csak terhességnél hallottam, létezhet ilyen? Vagy ez valami más? Mit tegyünk? Nem javít az önbizalmán, és én is aggódok. :((

Mindig csak este jut eszünkbe megmérni, de majd holnap megmérem reggel is, hátha úgy előrébb jutunk...



2022. szept. 6. 21:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Cukorterhelést nézzetek



Simán lehet

2022. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Meg ugye a vese és szív eredetű is lehet.


Mindenképpen orvos kell

2022. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menjetek orvoshoz, azzal nem juttok előrébb, ha reggel is megméred :/.
2022. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És pontosan milyen orvoshoz menjünk? Cukor, vese, szív? Mindenhol mást írnak. Bocsánat a hülye kérdéseimért, csak kicsit parázok én is...
2022. szept. 6. 22:10
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
A legegyszerűbb ha háziorvoshoz mentek és ő segít ebben.
2022. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

tedd azt, amitmén..befésliztam a bokám jó szorosan, egész nap ebben jártam, estére eltűnt a duzzanat. A gumis kompressziós bokaszorító sem rossz, de lőbb próbáld fáslival.Javít, az biztos. Vérkeringési problémára jó.


Ha normál helyzetben bármikor zsibbad a lába, és hideg, akkor azonnal sürgősségi, vagy mentő.

2022. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Arra már én is gondoltam, csak a suliba nem mehet bekötött lábbal. :/


Zsibbadni nem szokott neki, néha hideg, de akkor amúgy is fázik, szóval szerintem az úgy oké. Ha zsibbad, vagy hideg, miért kell sürgősségi? Illetve is-is, vagy vagy-vagy? Mert nem mindegy. Bocsánat, nem kötekedni szeretnék, csak nem vagyok valami jártas a témában. Köszi ha válaszolsz. :)

2022. szept. 6. 22:40
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen szerintem a gyerekorvosnál kell kezdeni a folyamatot, ő pedig elutalja a szükséges helyre, beutalót ad ha kell...
2022. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2022. szept. 6. 22:46
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok, egyébként iszik elég folyadékot, vizet?


Étvágya milyen, nem iszik feltűnően sokat újabban? Bármi szokatlan ?

2022. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!