Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tűnnek el a pattanás...

Miért nem tűnnek el a pattanások?És pontosan miért is alakulnak ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Körülbelül 3 éve küzdök folyton a pattanásokkal.Van hogy egy időre elhalványodnak vagy kevesebb van rajtam,és van hogy rengeteg jön ki egyszerre.Sokszor utána olvastam a témának,és arra a következtetésre jutottam,hogy talán a tejtermékeket kellene hanyagolnom,ugyanis leginkább attól jönnek ki rajtam a pattanások.Viszont semmit sem változott a helyzet mióta nem fogyasztok tejtermékeket ,sőt talán még rosszabb is lett.Próbálkoztam már mindennel(méz,fahéj,tejföl,arctonik)de semmi sem használt.Valami tipp esetleg,hogy mit tehetnék,hogy legalább kevesebb pattanás legyen az arcomon,mert eltűnni egymahar biztos nem fog sajnos.És mi lehet az oka a pattanások kialakulásának?
2022. szept. 6. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2022. szept. 6. 21:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Változóban vannak a nemi hormonjaid .Ez ellen nincs mit tenni.

Pár év,és szépen el is tünnek.Ne nyomkodd,mert a heg 1 életre ott maradhat.

2022. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb válasz amit valaha hallottam már bocsánat!Egy egyszerű példa:Van rajtam kívül 17 fiú az osztályban.Nekem valamint még egy srácnak pattanásos a bőre.A többi 15-nek nem...akkor ez hogy lehet????Nekik nincsenek változóban a hormonjaik?Kb.minden 10-dik velem egykorú gyereknek pattanásos a bőre.Ezért sem értem hogy ez min múlik,de hogy nem a hormonokon az biztos!(és most nem rád haragszom,csak már nagyon idegesítenek ezek a rohadt pattanások,de köszi a választ)
2022. szept. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!