Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ágyi poloskánk van??

Ágyi poloskánk van??

Figyelt kérdés
Anyám puha plédjét kimostam. Ahogy kivettem a lavorba,teregetes utan vettem eszre hogy döglött bogarak vannak benne. Pici barna 2 kicsi antennájukbvolt, olyan hosszukás volt, mindegyik egy szinu. Ágyat megnéztem be semmi. Anyun vannak csipések de nem viszked neki.Google kep keresovel rakerestem de semmi.
2022. szept. 6. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
2022. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mintha hosszukásabb lettek volna és kevesebb lábuk. Bànom hogy nem mentettem el a képet.
2022. szept. 6. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszket neki, akkor nagy eséllyel nem az. Viszket mint állat és nem hagyja abba.

Sajnos volt szerencsém hozzájuk... albérlő szomszédtól jöttek át a konnektoron.

2022. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:
Szerintem kenyérbogár lesz, nézz utána a google képkeresőben, hogy ismerős-e. Picikék, ott lehetnek mindenütt, én is szoktam találkozni velük ott is, ahol nincs élelmiszer. Lisztbe, őrölt paprikába is tanyáznak, nagyon meg kell nézni a fűszereket is, mielőtt használjuk. Repülni is tudnak.
2022. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!