Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg ,hogy ágyi...

Hogyan tudom meg ,hogy ágyi poloskánk van?Hogyan irthatom ki?

Figyelt kérdés

Köröm nagyságú csípéseim vannak és nagyon viszket.Van olyan ami egymás mellett 2-3 csípés is van.Az ágyon nem találtam semmit,se vércsepp se poloska.

Félek,hogy talán ágyi poloska.Mit csináljak? Hol keressem? mivel irtsam ki?

Vagy mi lehet ez a csípés?


2020. aug. 3. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon viszket és nehezen múlik el a helye, akkor ágyi poloska. Azt te nem tudod kiírtani, rovarírtót kell hívni, de minél előbb, mert nagyon gyorsan szaporodik. Lehetnek bárhol, nemcsak az ágyban, szekrények hátlapján, szegély lécekben, karnisokban. falrepedések mentén, még könyvekben is megbújnak.
2020. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rovarírtó szétszedi a lakást, meglátja ha ágyi poloska, ilyenkor az egész lakást befújja, ágyneműt, ablakokat, ajtófélfákat, földet, több liter írtószer kell és 1 hónap múlva meg kell ismételni, sokszor még egy harmadik irtás is kell.
2020. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ágy varrásánál oldalt is nézd meg, ha fakeretes akkor csak a matrac varrásánál. Ha van poloska akkor a fotelt is esetleg ha van a szobában. Nappal oda bújhatnak.

[link]

[link]

Ha poloska akkor ágyat lecserélném, kivéve a keretet, a bútorokat pedig befújnám.

2020. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

éjszaka lódarázs irtó sprayvel szoktam befújni a takaró alá

(mondjuk nálam bolhák szoktak lenni)

2020. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges az ágyat lecserélni, azt is szétfújják, ha van is benne, akkor eltűnik, amúgy sem biztos, hogy ott tanyáznak, csak este mennek az ágyra falatozni.
2020. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két szer nagyon bevált: a Protect és meglepő módon a Lanolin. Rengetegen kerültek ide és mivel a Protect nem alkalmas az egész ágy befújására, ezért ajánlotta egy barátom a gyapjúsampont. Felborítottam az egész kanapémat, a fiókok szélein és a szegőlécekben hevertek. A gyapjúsamponnal körbefújtam az egész ágyat, kisikáltam őket kefével, egy darab sem maradt, több napon keresztül nem jöttek. Most az új generáció kikelt, de részemről 1 napot sem kaptak. :-) Mázlim volt a búvóhelyek megtalálásával, mert rengetegen voltak.
2020. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!