Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom bejelenteni ha...

Hol tudom bejelenteni ha fölöttem kábítószert használnak?

Figyelt kérdés
Kb minden este érzem a masszív kannabisz szagot a hálómban, mivel a wc ablakomon át a felső szomszéd füstje teljesen belengi a lakást. Kissé idegesítő már, meg nem szeretem ha kábítóznak fölöttem meg úgy sehol sem.

2022. szept. 8. 23:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
2-esnek igaza van. Ha normálisan szólsz neki, hogy ez zavar, érzed a szagát, valószínűleg tenni fog ellene. Haveromnak is szólt a szomszédja, beszerzett szagelszívót, illetve nem füstöl a teraszon abban az időszakban, amikor megbeszélték. A füvesek nem agresszív állatok, nem kell azonnal a rendőrségre szaladgálni. Általában pont ettől paráznak, hogy így buknak le, próbáld kulturáltan, nem rendőrbácsiknak árulkodva megkérni első körben.
2022. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
46%
2022. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
12# Hogy te milyen rendes vagy!
2022. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 8. 23:53
 15/34 anonim ***** válasza:
74%
Inkább legyen egy olyan szomszédom aki füvezik mint egy olyan aki mindenért feljelentget
2022. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
21%

Arra okot kell adni hogy mindenért feljelentsenek.

Olyankor nem a szomszéddal van a baj.

2022. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%
16 tévedsz. Cserélhetünk szomszédot :)
2022. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is beszélj vele normálisan és egyezzetek meg közösen. Az se lenne hülyeség ha kipróbálnád amit ő szív és lehet megtetszene neked is. Szerintem egy füves szomszéd még mindig jobb mint aki megiszik csomó vodkát, sört meg bort és agresszív üvöltöző vadállat lesz. Hidd el én éltem alkoholistával együtt tudom milyenek főleg ha remegnek a piáért és sírnak érte. Inkább a füves szomszéd!
2022. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%
18 Botrány hogy bárkit is rá akarsz dumálni a drogra.
2022. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem semmi hogy páran azt hiszik hogy rá akarok embereket a kábítószerre dumálni miközben rosszul értelmezhettek valamit. Ha rá akarnék dumálni embereket akkor Isteníteném őket hogy a kábítószerek milyen jók és 1 db negatívat nem írnék róluk. Én a kérdezőt nem akarom semmire sem rádumálni ő döntése ha kiakarja próbálni de szerintem a marihuánával még mindig jobban járna mint a keményebb drogokkal. Sőt a legális alkohol is károsabb a füves ciginél és a alkoholtól egy agresszív állat is lehetsz ha sokat iszol miközben a fűtől relaxálsz, nyugodtság tölt el, nevetgélsz stb. Csomó betegségre jó és fájdalmat enyhít. Alkoholról a cigiről és az erősebb kábítószerekről van ilyen pozitív vélemény vagy csak negatív? Ismételten le lehet pontozni!
2022. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!