Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom bejelenteni ha...

Hol tudom bejelenteni ha fölöttem kábítószert használnak?

Figyelt kérdés
Kb minden este érzem a masszív kannabisz szagot a hálómban, mivel a wc ablakomon át a felső szomszéd füstje teljesen belengi a lakást. Kissé idegesítő már, meg nem szeretem ha kábítóznak fölöttem meg úgy sehol sem.

2022. szept. 8. 23:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Hm, nem is tudom, van talán valami ilyen nevű szervezet itthon, hogy Rendőrség?
2022. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%

Ne irigykedj :D

Nem tudom hány éves vagy de tanulod meg kezelni az embereket

Nekem az alsó szomszédom füvezik állandóan, 30 éves srác. Ide is bejön a szaga, főleg nyáron, amikor a meleg felfelé száll.

Lementem hozzá és összehaverkodtam vele. Drogozni nem szeretnék, de megismertem egy jófej szomszédot akivel nagyokat lehet dumálni és megkértem szóljon már ha rágyújt, becsuknám az ablakot előtte. Minden egyes alkalommal szorgalmasan felkopog vagy ír egy üzenetet. :D és még van egy új haverom is

Segíts magadon az Isten is megsegít

2022. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Miért van az, hogy itt GYIK-en mindig az ilyen lecsúszott életűek gondolják, hogy irigykednek rájuk?
2022. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem:) de jó a sztorid
2022. szept. 8. 23:25
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
És azt hol lehet bejelenteni amikor az állott olajban piruló hagyma szaga lengi be a lakást?Egyébként honnan tudod milyen szaga van a kanabisznak? Csak nem egy drogos állat vagy?
2022. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
5, ja, ha tudom milyen szaga van a ciginek, akkor cigizek, ha tudom, hogy néz ki egy bong akkor drogos vagyok, ha hallgatom Bachot akkor 300 éves vagyok. Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban. Spk volt a zöldike?😂
2022. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
11%
6! Csak a fű esetében illegális kábítószerről beszélünk.A többi hasonlatodat nem minősítem mert debilség.😂
2022. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
2# 👌😜🙂👍
2022. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván csak vicceltem az irigykedéssel. Nem vagyok lecsúszott életű, életemben nem drogoztam és nem is tervezek. Még a cigiszagot is utálom. Ettől függetlenül szeretem a konfliktusokat elkerülni és néha még jól is jövök ki belőle :) nem kell rögtön feljelenteni a másikat ha valami nem tetszik… csak felnőtt emberként kell viselkedni, nem hülyegyerekként
2022. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
5-ös mekkora madár XD
2022. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!