Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ?()Ma reggel a szekletem puha...

?()Ma reggel a szekletem puha volt…es zold 17 vagyok es nagyon de nagyon felek nagyon megilyedtem!! Mindent tul gondolok es nagyon sokat stresszelek. Eloszor volt ilyen tenyleg. Soha nem volt ilyen. Aztan hazaertem sulibol—->>

Figyelt kérdés

És megint a szekletem zold volt.

Utanna olvastam volt h olyat irtak h a stressz is okozhat ilyet. A napokban tenyleg nagyon stresszeltem remelem emiatt van. Az orvosomat felhivtam megkerdeztem mi az oka ennek. Ilyen hulyeseget mondott

“tul gyorsan jon ki.” . Ez tok hulyeseg. Biztos h nincs igaza es nagyon felek. 😭 kerlek segitsetek egy ertelmes valasszal!😭😭



2022. szept. 9. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom láttad-e a Hulk című filmet...
2022. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Nem ettél sok mákor? Nekem akkor hajaz a zöldre.
2022. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mit ettél mostanság?
2022. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miket ették?
2022. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miket ettél?*
2022. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Írni sem tudsz az anyanyelveden, miért pont a szarás menne.
2022. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na és!

Nyilván olyat ettél, aminek magas a klorofil tartalma. Az, hogy napi 2x mész wc-re abban sincs semmi meglepő.

2022. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy zöld ételt ettél, vagy időnként az erősen bordós-lilás ételek is tudnak ilyet okozni. Nyugi, nem kell parázni miatta.
2022. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap vacsorara ettem 2 kenyeret. Sonakaval meg parizsivaal! Semmi mast nem ettem hozza. Meg tejet ittam. A napokban alig ettem egyebkent valamit.
2022. szept. 9. 16:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Aki nem tud ertelmes valaszt adni az minek kommeentel ide egyebkent? Ennyire unalmas az eleted? Mar neharagudj. Segitseget kertem. Nem azt hogy beszoljatok. Tisztelet a kivetelnek
2022. szept. 9. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!