Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi miatt folyik rajtam hűvösbe...

Mi miatt folyik rajtam hűvösben is a víz?

Figyelt kérdés

A teljes fejem, hátam vizes. Póló és a vékony kabát is teljesen átvizesedik a hátamon, hasamon.

De ez nem meleg víz mint nyáron hanem teljesen hideg, a bőröm is hideg.


Mi miatt lehet ez?


2022. szept. 9. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Lehet dagadt vagy! A dagadtak szoktak még mínusz 20-ban is izzadni. 🤷🏻‍♂️
2022. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ha túlsúlyos vagy, az okozhatja. De van olyan betegség is, ami okozhatja azt, hogy a legkisebb megerőltetés miatt is izzadsz.
2022. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 54 kiló és 174 centi, minden, csak nem kövér, és rettentő izzadós (gyerekként is az volt). Idegrendszeri ok miatt ilyen (látszólag kifejezetten nyugodt, de ugyanakkor extrém szorongó ember). Kérdező, mindig is ilyen izzadós voltál?
2022. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kapásból 3 ismerőst tudok mondani, akik kövérek, és kb sosem láttam őket izzadni. (3# voltam)
2022. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyáron mindig folyik mindenhol rólam a víz. Télen vagy a hidegbe akkor szokott ha fizikai munkát végzek kint. Ilyen normál hômérsékleten nem értem, hogy mi okozhat olyan vízfolyást mint a 38 fok.
2022. szept. 9. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvoshoz. Lehet jelentéktelen,de ssjnos komoly betegség is
2022. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémáról tettem fel még régebben kérdést. Nagyon zavaró, megoldás nincs, bár azóta lett volna időm orvoshoz menni ezügyben. Nem vagyok túlsúlyos, sőt, sokat fogytam, változást ez sem okozott, ugyanúgy megvan az izzadás. Szerintem el kell fogadnom, ilyen vagyok. 22-23 fokban folyik rólam a víz, miközben semmit sem csinálok ami ezt indokolná, ráadásul ilyen mértékben.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__101..

2022. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kövérek vagytok mind, csak nem valljátok be magatoknak!
2022. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!