Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfő óta hasmenésem van, faj...

Hétfő óta hasmenésem van, faj a gyomrom, a torkom és hőemelkedésem is van. Munkahelyemrol minden nap hétfő óta zaklat egyik munkatarsam mikor megyek dolgozni. Szerintetek mit mondjak? Mar nagyon zavar

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a felettesednek, aztán a HR-nek, vagy annak, akit ilyen esetben előír a Code of Conduct.
2022. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársadnak miért tartoznál beszámolóval? Mondd neki, majd ha meggyógyultál.
2022. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ok ilyenek. Igazából barmit mondhatok ugyis kibeszelnek hogy ennyi miatt nem kellene otthon maradni stb stb
2022. szept. 14. 11:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Munkahelyemrol minden nap hétfő óta zaklat egyik munkatarsam mikor megyek dolgozni."

Most ez azt jelenti, hogy

A. "... minden nap zaklat valaki, amikor bemegyek dolgozni"

B. "... minden nap valaki amiatt zaklat, hogy mikor megyek már dolgozni"


Elsőre valószínűleg félreértettem.


Egyébként ha beteg vagy, mégis mit kellene mondanod? Kb. azt, hogy minden telefonhívás után plusz egy nap a felépülési idő...

2022. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy akkor mész dolgozni ha a háziorvosod kiír, mert egyelőre fertőző beteg vagy.
2022. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is ertem miert kell zaklatni az embert egyébként ha beteg... Bar vannak ott olyanok akik lazasan is bemennek meg tok taknyosan. Nekem meg minden percemrol szamadast kell tartanom.
2022. szept. 14. 12:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársadnak nincs köze hozzá, egyedül a főnöknek.


Nem tudom, hogyan zaklat de ha hív nem veszed fel, ha ír nem írsz vissza, majd megunja.

2022. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Visszairtam.. Most mar semmi valasz rá.
2022. szept. 14. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is pont ezek a tünetek vannak, amiket írtál. Az egész családon végig ment. Te mit kaptál rá? Amúgy ismerős a szitu, engem is hívogat a munkatársam, mikor megyek már dolgozni? Majd megyünk, amikor nem leszünk betegek. Ennyi. Azt hiszik, hogy marha jó dolog betegen itthon kinlódni.
2022. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nektek mennyi idő alatt múlt el? Ugyanezzel szenvedek napok óta, sosem volt még ilyen hasmenésem:(
2022. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!