Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem lenne?

Aranyerem lenne?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam azon, hogy amiatt fáj oda lent mert megvágtam magam borotvával, de nem. Volt egy együtt létem és igazából azóta. Lehet akár repedés is. Nem tudom, egyszerűen tanácstalan vagyok, és iszonyatosan fáj. Néha viszket és olyan mintha seb lenne ott, illetve kitapogatva sem érzek ott semmit. Kérlek valami normális válaszokat várok.
2022. szept. 18. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy milyen válaszokat kapsz itt, mindenképp mutasd meg egy orvosnak. Lehet hogy kapsz rá valami kenőcsöt, és attól pár nap alatt elmúlik, de lehet hogy valami komolyabb, ami más kezelést igényel.
2022. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Orvostól várd a normális választ.

Itt nem orvosok nézelődnek.

Nem játék a problémád, klf akut gyulladást is okozhat, elfertőződhet.

Főleg a borotválástólnis. A genitáliák területén nem véletlen a szőrősödés.

Amit nem a természetes funkciója szerint használnak, az következményekkel jár. Pszichológust is javasolnék mellé.

2022. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aranyere mindenkinek van, a repedés nagyon kellemetlen fájdalmat tud okozni és a székelés alatti tágulás csak szétfeszíti a gyógyulóban levő fissurát. Használj Reparon kenőcsöt. Sérült hámon a rákerült széklet maradványokban levő baktériumok is hajlamosak sokáig fenntartani a bőrgyulladást.
2022. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!