Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » D3 3000NE lágy kapszula 1x1...

D3 3000NE lágy kapszula 1x1 szedésekor tapasztalt valaki remegésérzetet, bizonytalanságot a végtagjaiban (főként térdhajlatban), anélkül, hogy láthatóan remegne?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban nincs utalás ilyesmire.

2022. szept. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
3000NE nagyon sok! Azért vannak ilyen tüneteid!
2022. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a 3000 NE, napi 2000 az ajánlott felnőttnek, de kövéreknek, terheseknek meg még egy pár csoportnak 4000. Nem hinném, hogy ettől lennének tüneteid, de nem vagyok orvos, nem tudom, hogy egyáltalán okozhat-e ilyesmit.
2022. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos erre a kérdésre az orvos nem feltétlenül fog tudni válaszolni, mert nincs benne a leírásban, ezért próbáltam tapasztalatokra kérdezni. Nem vagyok kövér, pláne nem terhes, de persze orvos írta fel az adagot... nehéz kisakkozni, mi lehet az ok, főként, amikor iszonyatos várakozási idő, míg bármilyen vizsgálatot elvégeznek. Jó egészséget!
2022. szept. 18. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a 3000 nemhogy nem sok, de semmi, ha eddig nem szedted, mert ordas hiányod van így. A napos babonát el kell felejteni, már rég megkérdőjelezte az orvostudomány. Elvileg D-vitaminnak akkor jelennek meg “tünetei”, ha napi 50EZER(!) NE-t szedsz HETEKIG(!). És akkor sem fizikai, csak vérből mutatható ki a kelleténél több kalcium. Egyébként akkor elképzelhető lenne izmokat érintő panasz, mert azt a kalcium, magnézium és kálium hiány, illetve ezek felborult aránya is létrehozhatja.
2022. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4. választ is!
2022. szept. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!