Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy nyeltek le egy kapszulát...

Hogy nyeltek le egy kapszulát ,ha nem megy?

Figyelt kérdés

Sose tudtam lenyelni,mindig kiszedtem a port és úgy nyeltem le,az hatásos?:D

Sokszor volt az hogy öklendeztem mert nem megy le ,vagy a torkomon akadt és fájt



2022. szept. 6. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagy kapszula*
2022. szept. 6. 11:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemegy. Megfelelő mennyiségű víz, ami se nem sok, se nem kevés, hátrarántom a fejem, így a gyógyszer hátraugrik és nyelek. Gondolj bele, hogy amikor eszel és lenyelsz 1-1 falatot, az mind nagyobb, mint a kapszulád.
2022. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igy csinalom en is de nem birok nyelni;/
2022. szept. 6. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapszula bevesz, nagy korty víz rá szájba, megvizezed (főleg ha nem zselatin bevonatos), aztán azzal a lendülettel lenyeled és kész, le fog szaladni, mégpedig irányba állva.


Vagy ha vízzel nem megy le akkor valamilyen ízes folyadékkal amit szeretsz... Ha azzal sem, akkor ételfalattal (nem összerágni!) és úgy vízzel.

2022. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Mindig kiszedtük belőle a port és azt vettem be, bár gyerekkoromban kellett utoljára kapszulát bevennem. Soha életemben nem tudtam semmiféle gyógyszert lenyelni.
2022. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!