Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elektromos ágymelegítő vagy...

Elektromos ágymelegítő vagy elektromos takaró két személynek milyet érdemes venni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A párommal 140x200 as ágyon alszunk. Melyik melegítési opciót ajánlanátok inkább? Melyik márka vált be mik a tapasztalatok?

2022. szept. 18. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Takaró
Betét
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én akkor is lerúgom a takarót, ha fázom, emiatt nekem a betét vált be. Igaz, a takarót nem is próbáltam, de mivel a betét tényleg jó, így nem is gondolkodom a váltáson. A mi ágyunk is 140 széles, csak alattam van betét, mert én vagyok a fázós, a párom ha elvétve fázik, akkor csak jól összebújunk :)
2022. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem Sencor van, de ezeket úgy jó használni, ha a pléd alá teszed. Nekem volt dupla, de akkora széles nincs, mint a kétszemélyes ágy, így tök felesleges és amúgyis 2 vezérlő van rajta külön-külön. Inkább 2db. szimpla. A szimpla nekem bevált egyébként, jó meleget tud csinálni.
2022. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 te milyen márkát használsz?
2022. szept. 18. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve lepedő alá teszed az a jó, alulról melegítsen.
2022. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ezt a takaró dolgot sose értettem, nem is próbáltam. Jobb, ha alattad van, de tegyél rá lepedőt, mert kimosni nem lehet (enyémet legalábbis)

Lehet már kapni páros (dupla) ágymelegítőt, külön szabályozható fűtéssel. Nekem egy egyszemélyes Hauser van, nem viccelek, több mint 10 éve kaptam, szerintem az évből 9-10 hónapot megy este, hétvégén néha napközben is, de semmi baja. 5 fokozatból 1-esen megy nem túl hideg időben, kettesen már néha arra ébredek éjszaka, hogy olyan meleg van, mint a bányában és ki kell kapcsolni. További előnye, hogy ha ágyban tanulsz, gépezel, akkor fűtés sem kell a szobában, este meg főleg nem.


Talán az egyetlen hátránya között említhető, hogy fennáll a veszélye, hogy úgy rászokik az ember, hogy ha máshol alszik akkor kellemetlen érzés lesz nélküle már. Én volt, hogy vittem magammal máshoz....:D

2022. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az elektromos takarónak hívott cucc sem takaró, hanem az ágyra kell fektetni, a lepedő alá. Nekünk ez bejött családilag: [link] de már kifutott. 3 fokozata volt és volt olyan, amin aludni is lehetett, mert a legtöbb nem ilyen, csak melegítsd fel és kapcsold ki, ne aludj rajta fűtés közben. De jó az, ha van alvós üzemmód is.
2022. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, anno erre nem figyeltem, az alvó mód hasznos, mondjuk az enyém ezt nem tudja, de ettől még jó ez is.
2022. szept. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!