Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet káros hatása annak, ha...

Lehet káros hatása annak, ha minden éjjel elektromos ágymelegítő takaróval alszom?

Figyelt kérdés

Sajnos északi fekvésű a szobám, ráadásul külső falon van az ágy is. A fűtés sem túl praktikus, kis kandallóval fűtök, amiben kb másfél óra alatt bealszik a tűz ha nem pakolom, utána pedig kihűl a szoba (16 fokra kb)


Derékfájós vagyok és könnyen meg is fázom, ezért vettem magamnak elektromos ágytakarót, amit nem magam alá kell teríteni, hanem a paplan alatt magamra teríthetem.


Nagyon szuper, nagyon kényelmes, nem tudom, hány fokra fűthet, próbálom mindig a legminimálisabb hőfokon használni.


Kérdésem: káros ez a belső szerveknek, ereknek, stb? Akár a melegítés, akár az elektromosság?


Sajnos más alternatíva nem nagyon van erre a helyzetre...


Interneten nem találtam semmi cikket róla.


Köszönöm

21L


2019. jan. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen mértekben sugároz mint ha ugy alszik valaki,hogy a telefon a feje mellett van
2019. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mit sugározna egy fűtőszál?

Amíg fel nem gyullad, addig nem káros.

2019. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Maga az áram gondolom sugároz valamit...
2019. jan. 7. 05:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz töle semmi bajod.
2020. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhanyagolható mértékű elektromágneses teret kelt maga körül, kimutatható élettani hatása nincsen. Babonás dolog ezen parázni, bár biztosan vannak milliók akik megesküdnek rá, hogy megérzik meg biztos attól lett valami bajuk...
2022. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!