Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sima sebészeten leszedik...

Sima sebészeten leszedik nekem az esztetikai anyajegyet ha kerem?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megtudni hogy ha nem elmegyek lézeresen leszedetni hanem sebeszetre megyek hogy esztetikailag zavar akkor van esely rá hogy leszedjek nekem mert kicsi korom ota zavar engem egy anyajegy ami az arcomon van es szeretnem eltavolittatni. Es aki tapasztaltabb most azt kerdezem hogy a kinetszes helyben tortenik e es faj e vagy lesz e heg utana. Illetve mindent szeretnek tidni errol a dologrol ..egyebként azert lenne surgos mert idopontot lezer sebeszeten csak hovetkezo honapra kaptam es meg honap vegen akarunk kimenni kulfoldre...es meg elote szeretnem elintezni ezert fordulnek gyorsabb megoldashoz..vagy ha azt mondom hogy faj akkor leszedik nekem? Nemtudom hogy mukodik kerlek segitsetek!

2022. szept. 19. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
A bőrgyógyász leszedi, vagy javasolja.
2022. szept. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyászaton nem fogják leszedni, tovább küld a sebeszetre ha ez indokolt.

Az esztétikai beavatkozások nem TB támogatottak, tehát magánba kell menned.

2022. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
De ha azt mondod, h viszket akkor le fogja szedetni. Más kérdés, hogy plasztikai sebészhez menj, ha biztosan nem akarsz heget.
2022. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!