Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért, -mitől száraz, hámlik,...

Yuda kérdése:

Miért, -mitől száraz, hámlik, pirosodik arcomon a bőr így ősztájtól egész télen át (nyáron viszont normalizálódik, tünetek megszűnnek)?

Figyelt kérdés
Milyen anyag hiányzik, vagy hogy lehet ezt magyarázni,mert keresem amegoldást hogy ez megszünjön.Évek óta tartó dologról van szó,de megoldást bőrgyógyász sem tudott,csak hol ilyen krém,hol olyan -de hátha van valakinek jó ötlete,tapasztalata etéren .
2010. szept. 26. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevesebb folyadek kerul a szervezetunkbe, tehat errol gondoskodj, es hat hianyzik a napsutes is!


Huvos idoben pl. teakat lehet fogyasztani, az anizs, kamilla, citromfu, kakukkfu stb. vagy a gyumolcsteak.


En a gyogyfuveket reszesitem elonyben, es mezzel, citrommal edesitem, es igy egesz nap 1 l. meglehet inni, ja meg a csalantea ami nagyon jo, mivel nagy vastartalma van.

A napi 1-1.5 l. folyadek fogyasztasara figyelj oda, aztan

tegyel neha napjan taplalo pakolast az arcodra, s igy rendbe fogsz jonni.


A koromvirag teat szoktam fozni, es mezet teszek bele, s egy pici olajat, /oliva/, s ezzel idokozonkent attorlom az arcomat, amikor otthon vagyok, ez is kellemes hatast biztosit.

S megszoktam masszirozni az arcomat, szinten oliva, vagy mandula olajat hasznalok, s egy pici kremet, lehet koromvirag vagy kamilla krem, de neha vizbe martom a kezemet!

Kezd el, es hidd el, hogy nem marad el az eredmeny!

2010. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folyadékbevitelre nagyon figyelek,azzal nincs gond. A napsütést tudom pótolni akármilyen lámpával,vagy arra gondolsz a naphiánytól vitaminra lenne szükségem? Elvileg azt is lehetne pótolni nem?
2010. szept. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!