Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek gyorsan lázas?

Hogyan legyek gyorsan lázas?

Figyelt kérdés
Már valamennyire megvagyok fázva de fontos lenne hogy gyorsan meglázasodjak és nem, nem a suliból akarok lógni. Próbáltam már a sos vizet de nem lazam lett és a Kréta se a regi már. Legyszi ha van válni személyes vagy más ötletetek írjatok

2022. szept. 22. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nade miért akarsz lázas lenni?

(Nem kötekedni szeretnék, csak így lehet pontosabb választ adni.)

2022. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Miért akarsz lázas lenni? Hidd el, nem jó az!Ráadásul már jócskán elindult a suli, adják le a tanárok az anyagot, most vannak-lesznek majd lassan a témazárók meg folyamatosan vannak az ilyen-olyan év eleji tudásfelmérők.


Hidd el, ezek megírását max. elodázhatod egy-két nappal, de így is-úgy is meg kell írnod őket, mert - egyebek mellett, mint felelés, szorgalmi feladatok, órai munka, füzetkülalak, stb - ezekből lesznek majd januárban a félévi jegyek.


Szóval összességében semmire nem mész vele, ha elblicceled, mert úgyis bevasalják rajtad, legfeljebb később. (Később pedig már másból is vizsgázni kell, hozzájön még plusz tananyag, szóval ezt nem lehet elkerülni.)

2022. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Na kezdődik...


Gerinc 0, tanulás 0, felelősségtudat 0, fb-n szörfölgetés maxon, pasizás/csajozás/bulizás maxon.


Ha eddig nem voltál képes tanulni, vállald hanyagságod következményeit! Nem szeretem az ilyen alamuszi megoldásokat, mégis, így milyen EMBER lesz belőled, ha már most is megúszni akarsz mindent?

2022. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Aki egyből tagadja, hogy a suli miatt lógna, az a suli miatt lógna.
2022. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eleve akik ilyeneket írnak hogy bulizás és stb. Hány éves vagy hogy ilyeneket írogatsz!?!? Ha valaki segítséget ker akkor nem leteremtjük hanem vagy megpróbálsz segíteni vagy nem, de tudom nem mondtam miért de azért mert a szüleim elváltak és nehezen viselem apukám új családját és hozzájuk kell mennem egy hétre és tudom próbáltam már kijönni velük de ezt csak az érti aki úgy így van vele.
2022. szept. 23. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
A morális dolgokat is az érti csupán, aki úgy éli mindennapjait.
2022. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy tüsszögő embert és szívd tüdőre az orrát, dideregj kicsit pólóban a hidegben, hogy ne lappangjon sokáig, és már verheted is otthon boldogan.
2022. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem menj iskolába, ott leszel most leggyorsabban lázas.
2022. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!