Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaköveket hogyan nyomjam...

Mandulaköveket hogyan nyomjam ki úgy, hogy ne hányjak be közben?

Figyelt kérdés

Elkaptam egy fertőzést kb 2-3 hete, azóta nőtt egy csomó ilyen büdös bogyó (mandulakő) és jó mélyen bent vannak a mandulában. Egy kettő ki is jött, de ha a mélyebben levőket megpróbálom kinyomni rögtön jön az öklendezés.


Ürül magától is idővel? Vagy mit tegyek velük?


2022. szept. 23. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...nem kéne egy orvosnak megmutatni?
2022. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj orvoshoz, azt tedd velük...
2022. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

De vehetsz ilyet is, ha jobb kíntatni magad:


[link]

2022. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jol latom ez uvegbol van? tenyleg baromi biztonsagos. veletlenul ingert találsz vele. Ráharapsz. Eltörik, fel is szippanthatod vagy lenyeled. Vagy csak kettevagja a nyelved. jo kis cucc tenyleg...... :O ezt meg az orvosnak sem engedném h betegye a szamba.
2022. szept. 23. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű elharapni az üveget...
2022. szept. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért én mégsem venném be a számba, és ha elharapod? És rögtön véletlenül le is nyeled? Szedhetik ki a sebészeten meg közben elvérzel a torkodon keresztül. Nem tudom ki az a barom aki ezt gyártja, szerintem nagyon veszélyes.
2022. szept. 25. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen paranoiás vagy, miért nem mész orvoshoz?
2022. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha torkodhoz érsz, természetes,hogy öklendezel.Menj el a gégészetre. A mandulakövet ki kell szedni,mert büdös leheletet okoz.Vannak olyan hosszúnyelű fém eszközök amivel ki lehet szedni a mandulaköveket a torkodból,csak ez öklendezéssel jár.
2022. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

[link]

Én egyszer rendeltem egy ilyen keszletet vhol, és az a fém pálcika nagyon jó, könnyen kiszedem vele. Rá kell jönni a technikára.

Már megtanultam, mikor hol kell megnyomni a mandulát, hogy kiforduljon a kő. Közben sokszor gargalizálok.

Fülpiszkával is műxik, csak meg kell vizezni, h ne irritáljon. Az a baj,már nem kapni műanyag fülpiszkát, ami van, az meg rögtön meghajlik a nedvességtől.

A fülészetem kérdeztem a dokit, h ártok-e magamnak azzal, ha kiszedem a köveket. Azt mondta, h nem, és orvosság úgysincs ellene. Szóval ez van, marad a kipiszkálás.

2022. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
koszi. hasznos. csak mire megjon kb magatol is kiesik.
2022. szept. 29. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!