Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor múlik el a kamaszkori...

Mikor múlik el a kamaszkori pattanás?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Oszinten? Nekem nem mult el csak ugy. Most vagyok 25 eves, meg mindig vannak pattanasaim neha, de a borom nagyjabol tiszta mar. Ehhez nagyon szigoru arcapolasi rutin es sok-sok arckezeles kellett a kozmetikusnal. Es rengeteg penz, fu, tenyleg :D Kb olyan 23 eves koromra lett szep borom amugy,

de a legrosszabb allapotban 16-17 eves korom kozott volt, akkoriban hiaba kentem barmivel is, jartam kozmetikushoz, nagyon sok pici pattanasom volt, tele volt a homlokom.


Pedig amugy nalam minden rendben van, hormonok is, meg a pattanasok se voltak cisztasak, bor alattiak, hanem csak sima, atlagosak. Es megis nehezen tudtam megszabadulni toluk.

2022. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőkörben legyen egy arctisztítód és egy hidratálókrémed. Lehetőleg parfümmentes. Rengeteg gyógyszertári márka van:la roche posay,cerave,bioderma. Sajnos kicsit próbálkozni is kell mit bír el a bőröd. Ezt minden nap kell csinálni és nézd meg 1 hónap után,hogy reagál a bőröd.
2022. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!