Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magne b6 kombialt tabletta...

A magne b6 kombialt tabletta jo az idegessegre?

Figyelt kérdés

Egyre tobbet vagyok ideges kb a semmiken :/

Nemtudom mi van velem de jolenne valahogy visszafogni

A magne b6 van akinek bevallt erre a celra?


2022. szept. 26. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bejött. Csak sajna vele együtt 15 kiló felesleg is.
2022. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be.


Nyugtatót szedtem

2022. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
#2-es vagyok. Rám is ramjott par kiló.
2022. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Regebben b komplexet szedtem plusz dozis b1 vitaminnal egy egyetemi felevemben, mert az elozoben stresszes voltam nagyon. Akkor az nekem segitett, de lehet csak bebeszelem, egy probat megernek ezek, ha nem nagy a gond, meg melle torekves az egeszseges taplalkozasra, kevesebb koffein bevitel stb. Mas miatt ugyan, de nekem haziorvos idegerosotonek Milgammat irt fel mostanaban, nem tudom segitett e vagy sem, mert emelett gyogyszert szedek ami leviszi az idegesseget is.

Ha adsz neki egy eselyt, akkor ne varj egybol javulast, a vitaminoknak ido kell, mire kifejtik a hatasukat. Viszont kart nem okozol magadtanak az ilyen b vitamonos dolgokkal, nem halmozodik fel a szervezetben.

2022. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kilo is johet 😂
2022. szept. 26. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már annyira nyugodt lettem, hogy a súlyfelesleg sem izgat már. Eleinte majd belehaltam, már elfogadtam. Korral jár....már ami engem illet.

Ne idegeskedj, kedves kérdező.

2022. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha magad nem tudsz rájönni az idegesség okára, akkor beszélgess olyasvalakivel, akiben megbízol és nem terheled vele, végső esetben fordulj pszichológushoz. Emellett nem árt kivizsgáltatni, hogy a pajzsmirigy hormonok rendben vannak-e. A vitaminnak ehhez semmi köze.
2022. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz pozitív hatása. Először is fel kellene mérni mi az oka, utána arra megfelelő szert alkalmazni. Ezekre a magnézium készítményekre rá is van írva, hogy magnézium hiány kezelésére való.
2022. szept. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!