Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok valami fura...

Tapasztaltatok valami fura változást magatokon "covid elleni" oltás óta?

Figyelt kérdés
Én nagyon fáradt vagyok, állandóan aludnèk. Kedvtelen és motiválatlan vagyok. A szokásosnál is antiszociálisabb vagyok. Nem tudom hogy van e köze hozzá de az biztos hogy azóta.

2022. szept. 28. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem, semmit.


Anyám sem, apám sem, tesóm sem, a feleségem sem, a kollégáim sem (5 fő)

2022. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az jó.

Nálunk több családtagnál ugyan ez a helyzet mint nálam.

2022. szept. 28. 14:38
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja, sorolom tovább: sógorom, felesége, anyósom, apósom, egy család barátunk 4 fő, semmi. Szóval én még embert nem láttam akinek bármi baja lenne a hisztin kívül, meg az amúgy is hulladék életén kívül :)
2022. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tapasztaltam.
2022. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
83%
Semmit, családban sem.
2022. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A lokális fájdalom a bal karomban megmaradt, de annyira gyenge, hogy csak akkor érzem, amikor odafigyelek rá. Mást nem tapasztaltam.
2022. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem gyógyul a szúrás helye, állandóan kisebesedik.
2022. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Astrazeneca után 3 hétig fájt a fejem. Pfizer után csak 1-2 napig voltak enyhe mellékhatások. Covid fertőzés óta viszont rettenetesen kimerült vagyok, már másfél hónapja.
2022. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Én azt tapasztaltam magamon, hogy azóta egyre több ilyen hülye kérdést kell elolvasnom.
2022. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
A kronikus faradtsag letezo tunet. Honapokig megmarad. Erdekes, hogy azoknal jelentkezik inkabb akik enyhebb tunetekkel veszeltek at a betegseget. Alig tudunk valamit errol az egeszrol! Lehet, hogy evek, evtizedek mulva lesznek publikalva a kutatasok stb. Kedves Ypszilon az hogy lehet, hogy kisebesedik? Ugy ismerlek innen, hogy sok egeszsegugyi dologhoz ertesz, figyelsz magadra / kaptam mar toled nagyon hasznos tanacsot ismet koszonet/ szoval az nem jo!
2022. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!