Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid oltás után tapasztaltato...

Covid oltás után tapasztaltatok viszketést?

Figyelt kérdés

Pénteken oltottak Szputnyikkal, az oltás helyén mára lett egy duzzanat ami viszket. Olyan mint egy nagyobb szúnyogcsípés. Ez normális reakció?

Köszönöm!


2021. máj. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél nem, a másidknál volt ilyen. Amúgy nem fájt, de ha megtapogattam, kemény volt, meleg, olyan 200 ft-os méretű területen vérbő, és majd megvesztem, annyira viszketett.
2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ilyen! Köszi a válaszold:)
2021. máj. 10. 21:37
 3/4 Negyvenketto válasza:
Engem vasárnap oltottak be Sputnikkal, és hasonló tüneteim voltak nekem is . A viszketés mellett karfájdalmat is észleltem, és első este kicsit belázasodtam. A barátom akit ugyanakkor oltottak ugyanúgy ezekre a tünetekre panaszkodott. Ma harmadik napja,hogy megkaptam az oltást és már jobban vagyok, tudom használni a karomat fizikai munkára.
2021. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem is és a páromat is Sputnikkal oltottak. Az elején nekünk is volt hőrmelkedésünk de csak egy napig. Utána nálam kijött ez a duzzanat és viszketés és fáj a karom ha erősebben megnyomom. Pedig már lassan egy hete oltottak.
2021. máj. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!