Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint valószínű hogy...

Több mint valószínű hogy bevolt állva?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom kajak szét volt csúszva. :S Tuti füvezett az nap.. :S

Elszívott egy cigit és utána teljesen más lett.

A paprikára azt mondta hogy erős.. direkt megis kóstoltam és nem volt az. A szeme tiszta csúnya volt.. még megis kérdezte hogy nem csúnya a szemem és mondtam neki hogy dehogynem.. elkezdi nem tudja mitől van.. akkor olyat csinált hogy kivett 2 db cigit.. holott én nem is cigizek(ezt tudja ő is) és elkezdi ja bocsi te nem is cigizel.. akkor olyat csinált hogy odatette a kést a kezéhez meg a tepsit alig bírta berakni a sütőbe.. :S

Sose láttam még ilyennek.. én nem füvezek nem cigizek meg semmi.. éretebb gondolkodásom van mint neki.

Majdnem elbőgtem magam komolyan. =/ nagyon rossz volt íg látni. Direkt meg is kérdeztem tőle hogy füveztél ma és azt mondta hogy nem.


2010. szept. 26. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a hangja is más lett..már ez is nagyon elszomorít hogy füvezik :(
2010. szept. 26. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács:Küldd el a fenébe,hisz írásod alapján annyira fiatal vagy még.....
2010. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morfologus ***** válasza:

Ezt a kérdést feltehetted volna a dohányzás témakörben, ott több hasznos választ kapnál, szerintem.

Amúgy igen, valószinü hogy be volt tépve, de ez nem a világ, biztos hülyültek egy kicsit a haverokkal, beszéld meg vele hogy téged ez zavar.

2010. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az gáz, ha sima cigi és füvescigi között nem tudsz különbséget tenni :/ Teljesen máshogy néz ki...


Különben nekem is vannak ilyen napjaim, hogy teljesen szét vagyok esve, semmi se megy kb.


És nem tudom miért ekkora probléma, ha füvezik.. Főleg h bőgj.. Pff

2010. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morfologus ***** válasza:
Amúgy füvezés után rágyújtasz az élénkíti a hatást.
2010. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!