Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a jobb combom?...

Nagyon fáj a jobb combom? Milyen betegség valószínü?

Figyelt kérdés

Általában este erősödik fel, felkelés után egy ideig nem érzek fájdalmat. Fájdalom com felsőrészétől - hajlatig terjed, húzó-égető érzés, és kitapinthatatlan. Törökülésben nagyon erős a fájdalom főleg a belső oldalán érzem ezt. Szeretnék kérni véleményeket hogy milyen fajta betegség húzódhat emelett mert izomgyulladással/ izomlázzal nem akarok orvoshoz menni.


Ui: combsérvet nem tartom valószínünek, mert nőknél gyakoribb, és járásnál nem erősödik fel a fájdalom, néha enyhül.


2011. máj. 13. 21:28
 1/4 anonim válasza:

Nem ijeszgetni akarlak, csak erről hirtelen ez a blog jutott eszembe: [link]

Ha van szabad 2 órád olvasd el... (ezzel nem azt mondom h ez a bajod! Sztem menj el orvoshoz)

2011. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megint én vagyok! A 2006. 02.13. napi bejegyzésben írt a tüneteiről. (tényleg nem ijeszgetni akarlak)
2011. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ilyet inkább ne linkelj, amúgy most érzem h lágyéknál lehet fájdalom közzéppontja.
2011. máj. 13. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Csokom majd meggyogyit
2020. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!