Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foltos hajhullás eltud múlni?...

Foltos hajhullás eltud múlni? Vissza fog nőni a hajam?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Mindig is szep dús hajam volt, mindenki irigykedett rá, mostanaban nagyon elkezdett hullani, kb 1 hónapja vettem észre, és van egy folt is a fejemen (5-10ft nagyságú) ahol nincs hajam. :( vasra gyanakodtak laborom tökéletes, egy apró eltérés sincs, a vasm is teljesen jó. Utána pajzsmirigy, de az is tökéletes. Nőgyógyásznál nem régiben voltam, ott is minden rendben, a menstruációm is mindig napra pontos. Fogorvoshoz, és hajgyógyászhoz a jövőhéten megyek, de addig kisírom már magam mert rettegek hogy nem marad hajam. Már nem merek hajat mosni, mert félek hogy annál több jön ki. Annyit még hozzátűzök hogy 3 hónapja glutén diétázok, mert kiderült hogy érzékeny vagyok, de változatos az étrendem. Volt valakinek hasonló? :( vissza fordul ez valaha? Vagy kezdjek parókára gyűjteni? 😪😪😪 Bele bolondoluk a gondolatba is.

2022. okt. 2. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt szép hajam, és lassan már nincs is, meg tudlak érteni.
2022. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok még csak. :( félek hogy nem fordul ez vissza. :(
2022. okt. 2. 15:41
 3/7 RTMHUN válasza:
46%

covid után csomókban hullott a hajam.

édesanyám javaslatára készítettem egy pakolást (lenmagot szórtam forró vízbe)

EGYETLEN KEZELÉS UTÁN ELMÚLT a hajhullásom.

-de másodszor is kezeltem azér'...

előkészítés: forró víz + lenmag. kevergeed, állni hagyod, lehűl. (écsanyám szitán leszűrte a magokat, de képtelenség az állaga miatt)

felkened a hajadra mint egy sampont -inkább zselét -mert sűrű zselés... (én a magvakkal együtt kentem fel, aztán fésűvel kifésültem a magvakat - undi volt)

fejeden hagyod, le se mosod estére, reggel átfésülöd. (mivel szilárdra köt, vizesen fésültem)

olyan volt a hajam, mintha bezseléztem volna.

azt@n a következő napokban is 'csak' vizezve formáztam.

nem is mostam le a következő kezelésig (egy hét múlva)

a hajam már az első héten abbamaradt hullani

követkwző hetekben megjelentek apróhajak (babahaj) - visszatért a hajam egészsége

(48éves ffi)

2022. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RTMHUN válasza:

ja! még langyosan kend fel!

egyébként elképesztően jó hajam van.

kamaszként zsírosodott. nem tettem érte semmit, de manapság már NEM IS MOSOK HAJAT.

úgyse hiszitek el.

februárban mostam utoljára hajat. és nem raszta vagyok.

persze 'levizezem': nyáron folyókban, tavakban, vagy tegnap este fürdéskor.

csakhogy sampont nem használok.

nem 'elvből'.. csak indokolatlan lenne: hajamon nem látszik...

2022. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifogom próbálni! Köszönöm
2022. okt. 2. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kihullott a hajam jó része a covid után, én Varga hajcseppet és sampont használtam (a sampont használom azóta is), és elmúlt. Előtte szedtem mindenféle vitaminokat, azoknak nem volt haszna. Drukkolok hogy elmúljon a hullás, tudom milyen kétségbeejtő, engem is lehozott az életről, az önbizalmam azóta is keresem, pedig több mint egy éve már.. :(

26n

2022. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy egyre nagyobb kopasz folt van a fejemen, teljesen kétségbe vagyok esve én is:/ Orvosok eddig mindent rendben találtak. Fodrászom is a Varga cseppeket javasolta, majd megírom a tapasztalataim, ha érdekel. Jah még hajvitamint és kovaföld kapszulát is javasoltak. Neked kedves Kérdező változott valamit a helyzet?
2022. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!