Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Elf Bar veszélyes? Tényleg...

Az Elf Bar veszélyes? Tényleg nikotin mérgezést lehet töle kapni? Ha igen akkor Európa nagyrészén miért legális?

Figyelt kérdés
Most a veszélyes alatt azt értem hogy olyanokat írtak hogy nem tudjuk szabályozni mennyi nikotint szívunk fel belöle egyszerre és simàn a kórházban köthetünk ki. Persze nem tiltanak mindent ami egészségtelen de hogy valami olyasmit ne tiltsanak be amiböl ha egyet szívsz kórházba kerülhetsz az kicsit túlzásnak tünik. Azt hittem csak azért akarják betiltani mert kifejezetten a gyerekeket cèlozza és könnyen okoz függöséget de ez így már félelmetesen hangzik. Vagy az nem igaz hogy kórházba kerülhetünk töle csak legfeljebb akkor ha egésznap azt szívjuk kb folyamatosan kb 10 óràn át? Alapvetöen veszélyesebb mint a sima cigi vagy az energia ital vagy csak kb annyira? Az Elf Bar és a többi elektromos cigi között mi a különbség? Például a Vaperus is színes és ízesített meg még sok más de mindenki az Elf Barról beszél minden értelemben akâr pozitívan akár negatívan. Miért jobb és miért veszélyesebb mint a többi? Van különbség az Elf Bar és bármely más elektromos cigaretta között?

2022. okt. 2. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elf bar nem jelzi, hogy elszívtál 1 szálnak való mennyiséget. Így akár túl sokat is szívhat belőle pl. egy fiatal, aki nem tudja kontrollálni magát.

De van egyébként nikotin mentes is.

2022. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem akkora cirkusz volt körülötte, hogyha valaki is kórházba került volna, azt nyilvánosságra hozták volna. Én dohányzom, használtam Elfbart is, nem tudtam volna mérgezésig szívni
2022. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ez a hiszti miatta, mert az államnak nincs belőle bevétel...
2022. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a bagó is legális, pedig hányan megpusztulnak tőle
2022. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a magyar nemzet és az Index is lehozott ilyen cikkeket. Tudom az egyik kifekezetten csak a kormány támogatására van és a másik sem független már teljesen a kormánytól de mégis csak “komoly híroldalak“ ezért ha valamil ilyen hazugságot terjesztenènek hivatalos adatként annak büntetö jogi következményei is lennének nem?
2022. okt. 2. 16:00
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es igen az évek alatt, de ezekben a cikkekben amelyeket most olvastam pont olyanokat írtak hogy már egy alkalom utàn is simán kórházba kerülhetsz. Egyébkènt mi a különbség az Elf Bar és többi elektromos cigaretta között? Miért jobb? Miért pont erröl beszél mindenki és miért ezt támadják?
2022. okt. 2. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Ismerősöm mesélte, 2 tini halt meg Nyíregyházán az elfbartól. A tüdejük konkrétan tönkrement! Ott volt a boncoláson,látta.
2022. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, de mennyit szívtak és mennyi idö alatt??
2022. okt. 2. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyire részletesen nem tudom. Együtt járunk dolgozni,akkor mesélte útközben. Ha jól emlékszek, sokat egyszerre,mert talán súlyosan károsodott a tüdejük. Azért haltak meg. Többet nem tudok.
2022. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az az alkoholos filc, amit a sok bohóc szopogat, mint valami óvodás ?
2022. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!