Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudjuk apám és anyám...

Ha tudjuk apám és anyám vércsoportját, akkor ki lehet következtetni, hogy nekem, mint egyedüli gyereküknek mi a vércsoportja?

Figyelt kérdés
Apám és anyám vércsoportját tudom, annyi van, hogy anyámnak van még egy gyereke (bátyám), de még apám előtt született egy másik embertől. Apám és anyámnak csak egy gyerekük van, ÉN. Ki lehet-e számolni a vércsoportomat, ha tudjuk a szüleimét?
2022. okt. 3. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem teljes bizonyossággal.

Akkor tuti csak a dolog, ha mindketten nullásak.

[link]

Olyat tudsz maximum megállapítani, hogy mi nem lehetsz: két B-s szülőnek soha nem lesz A vagy AB gyereke pl.

2022. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Igen!vagy édesanyád vagy édesapád vércsoportja a tied is más nem lehet!
2022. okt. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez természetesen nem igaz.
2022. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as igazad van,én nem jól tudtam!
2022. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Bizomyos dolgokat lehet tudni. Ha mind2en 0-sak, akkor te is az leszel. Ha vmelyik szülőd AB-s, akkor te 0s nem lehetsz. De ennyi az össz, ami biztos.
2022. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Ja, de. Ha mind2en A-sak, akkor te nem lehetsz Bs és fordítva. Ellenben pl. 0-s mind2 esetben lehetsz.
2022. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!