Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem az a biológiai apám akit...

Nem az a biológiai apám akit eddig annak hittem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok-sok éve már annak, hogy elváltak a szüleim, de megmaradt nagyjából a jó viszony. Régen nagyon sokat voltam együtt apukámmal is, ám mióta újra megnősült a kapcsolatunk gyakorlatilag teljesen megszakadt a felesége miatt. Nem olyan rég az egyik rokonom csak úgy odaböfögte nekem, hogy biztos nem ő az apám, ugyanis mindkét szülőm 0 vércsoportú én pedig A+,elvileg két 0-ásnak csak 0-ás lehet a gyerek. Néztem a neten a táblázatokat de én nem igazán hiszek a neten írtaknak...tényleg lehetetlen, hogy A+os legyek 0-ás szülőkkel? Apám azért lépett ki ilyen hietelen az életemből teljesen mert ezt megtudta? Már kb 2 éve azt se tudom hol lakik egyáltalán. Van egy bátyám is aki viszont 0 vércsoportú, őt szokta is keresni elég gyakran, csak engem nem.

22/L



2017. okt. 26. 04:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg testvér DNS-ből is meg tudják mondani, hogy ugyanaz-e a szülő.


Kb 50eFt ha jól tudom.


Anyukádat nem tudod megkérdezni?

2017. okt. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]



E szerint a kalkulátor szerint nem lehet A+ -nak 0 vércsoportú szülője, de nem értek hozzá.

2017. okt. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én értek hozzá, és igaz, két 0-snak nem lehet, csak 0-s gyereke. Abban viszont egyáltalán nem vagyok biztos, hogy valóban ez a vércsoportja vagy egyik, vagy másik szülődnek, meg egy rokon ezt honnan is tudhatná ilyen jól... a családom nekem is azt mondogatta, hogy úgy emlékeznek A-s vagyok, aztán az élettan gyakorlaton az egyetemen 20 éves koromban kiderült, hogy B-s...


Amúgy meg ha tiszta vizet akarsz önteni a pohárba, kérdezd meg anyukádat.

2017. okt. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisspapa válasza:
100%
Nekem a saját édesanyám rögzítette az agyamba, hogy nullás a vércsoportom, de egy baleset során kiderült hogy B3. Valójában a bátyámé nullás:)
2017. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy egyesek még a rokonaik vércsoportját is tudják. Én még a sajátomat sem tudom
2017. okt. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Olyan is van, hogy a kórházban összecserélik az újszülötteket.
2017. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A sajátomban és anyuban 100%ig biztos vagyok mert kezembe került már orvosi papírja amin rajta van, én pedig véradó vagyok. Apuét mama mondta. Az az igazság, hogy az is most derült ki számomra, hogy anyu fűvel fával csalta aput. Főképp ezért is merült fel bennem...tőle nem tudom megkérdezni ugyanis már sok mindenben hazudott nekem, semmi garancia nincs rá, hogy majd pont ebben fog igazat mondani. Az összecserélés nem lehetséges mert anyai ágon nagyon sok a hasonlóság de apai ágról semmi...bátyám meg tiszta apu. Sajnos dns vizsgálatra nincs pénzem, és báyám erről az egészről nem is tud. Nem akarnék egy ilyet felhozni...
2017. okt. 26. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Pereld be a szüleidet és akkor a bíróság elrendeli a DNS vizsgálatot, az állam meg kifizeti. Illetve mi adózók.

Én összegereblyézném a DNS vizsgálatra valót bármi áron egy ilyen súlyos élethelyzetben, mert az igazság mindennél előrébb való.

Nem hazudhatnak a szüleid neked, és jogod van tudni kik az igazi szüleid.

2017. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!