Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha alkoholt és energia ittalal...

Ha alkoholt és energia ittalal vegyitem az jó érzés lesz ? Nem öli meg a májam ?

Figyelt kérdés

Külön külön mindkettőt szoktam inni energiát minden reggeles és ejeles műszakban meg otthon is ha gyerekemre vigyázok vagy szimplán nem bírok felkelni


Alkoholt meg mikor nem dolgozom este szoktam iszogatni de vegyiteni nem szoktam energia ittalal

Már mind 2 tol kicsit függők de alkoholt nem.kivanom minden nap .



2022. okt. 4. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Függő vagy, ahogy te is irod. Szerinted ez oké? Szerinted jó ötlet még vegyíteni is a kettőt? Milenne ha nem a függőséged következő lépcsőfokán gondolkoznál hanem inkább a leszokásba fektednéd az energiád hogy a gyerekeidnek normális szülője legyél??!
2022. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az energia ittalra szükségem van kell az a kis plusz amit ad éjszakás műszak nagyon fárasztó reggeles meg brutálisan korán kell kelni nálunk hajnal 4 kor .

Műszakban dolgozóknak kell ez a plusz .



Az alkohol meg a szorakozasom igazából nem letszukseg mint a másik de olyan jó heti párszor elazulni.

Vegulis mindegy mivel sor bor wodka pálinka csak rúgjunk be és legyen pörgős hangos zene.

2022. okt. 4. 00:32
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem oké de vegulis kell valami plusz az életben.legalis drogokat is nézegettem egy időben de én nem értek azokhoz nemtudom mit hogyan mennyit kell bevinni így meg félek használni


Herbalt lehet rendelni legálisan is meg ilyesmit de nem próbáltam.

Maradok a saját szenvedelyeimnel azért jó lenne ha a kecske is jóllakna és a káposzta is maradna .


Vagyis szeretném jolerezni magam de a majam se áldoznam be .

2022. okt. 4. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
A szívedet is megöli,meg a májadat is.
2022. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Az alkohol nagy probléma, de az energiaitaltól semmi bajod sem lesz.
2022. okt. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő függőséget okozhat, és mindkettő káros. Én egy időben whiskyt ittam energiaitallal, ha bulizni mentünk. Pörgős volt, de nem ittam napi szinten. Mára már az alkohol abszolút nem képezi az életem részét, és az energiaital is csak igen ritka alkalmakkor. Tök egészséges vagyok, semmi baja a májamnak 🙂 A kulcsszó a mértékletesség, és közel sem biztos, hogy ha nekem nem lett tőle bajom, akkor másnak sem lesz.

Szóval én is inkább azt javasolnám, hogy szokj le, amíg tudsz.

2022. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!