Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik gyártó IRON kapszuláját...

Melyik gyártó IRON kapszuláját ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony a vas ill. hemoglobin szintem. Régen is Iront szedtem de annak már lassan húsz éve, de 15 biztos. Akkor még csak egy cégnél volt a California Fittness-nél. Mostanra meg ezer gyártó gyártja különböző árakon formában stb.. Mivel májbeteg és autoimmun beteg vagyok, nagyon nem mindegy hogy mit szedek be, a patikai vaskészítményeket azonban nem bírja a gyomrom és a bélrendszerem. Ezért kell a természetes alapú készítmények felé fordulnom. Minden véleményt és segítséget szívesen veszek. Köszönöm
2010. szept. 26. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes.A vas és társaik a patikai készítményekben sem szintetikusak,az ugye lehetetlen volna,mivel nyomelemek. Tehát: vaskészítményből csak természetesek vannak.Attól nem jobb valami,hogy amerikai,sőt.
2010. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tabletta és kapszulák 10-20%a szivódik fel úgy hogy ez csak pénz kidobás.Vas pótlás:Mák,Cékla-Céklalé,Mungóbab, Készitményekböl a HUMET-R javaslom ez jól felszivódik. Vörös húsokból szivódik fel legjobban a vas pl: Báránymáj,Csirkemáj,Nyúlmáj,Borjúmáj,Sertésmáj,Libamáj.
2010. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Közben sikerült egy jónak tűnő megoldást találnom. Amúgy én anno már voltam ilyen beteg és bizony az Iron kapszula hozott helyre. Mert semmi mást nem szedtem. Csak akkor még 15 voltam és amúgy más téren egészséges, most pedig 34 múltam és mint írtam egy rakás más betegségem is van.
2010. szept. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!