Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remeg a kezem...?

Remeg a kezem...?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és már negyedik éve folyamatosan remeg a kezem, tulajdonképpen ötletem sincs, miért. Ez megnehezíti tulajdonképpen még olyan alapvető dolgokat, mint az étkezés vagy az írás, mivelhogy konkrétan fizikailag képtelen vagyok egyenesen tartani a kezem, arról nem is beszélve, hogy kb kétnaponta megkapom a kérdést, hogy "Mi a baj? Miért vagy ideges? Miért remeg a kezed?" Tudtok lehetséges okokat vagy megoldásokat mondani?

2022. okt. 6. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudunk. Négy éve folyamatosan fennálló problémával orvost kell felkeresni.
2022. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen már voltunk vele orvosnál, de konkrét megoldást nem igazán kaptam - nagy nehezen kinyögte, hogy a stressz okozhatja, amiben akár lehet is valami, de megoldást nem kaptam rá
2022. okt. 6. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a konkrét megoldás, a stressz kezelése/megoldása.
2022. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!