Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan játsszam el h remeg a...

Hogyan játsszam el h remeg a kezem?? És hogyan jatszam el az elajulást??

Figyelt kérdés
Szindarabba kell

2021. szept. 10. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Színház az egész világ, színész benne férfi és nő...


Ha komolyan színis vagy, akkor ez gondolom, nem akkora tétel, ha meg csak egy sulis, aki így akar megúszni vmit, akkor meg ezzel nem fogsz előrébb jutni.

2021. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sulis vagyok de suliban előadás lesz és én akarom ezt a szerepet (nyilván nem az ajulas miatt) és akkor kapom meg ha jól eltudom jatszani ezt...
2021. szept. 10. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Első attól függően mennyire remeg a kezed, és példálul meg innék egy kávét az rá segít és egy kicsit belejátszol, az elájulás meg hát nézz videókat és kérj meg valakit, hogy nézze hogy rendesen csinálod-e
2021. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kéz remegés messziről alig látszik, ne aggódj...

Az ájulás meg...

Amikor nálunk a Bernalda Alba háza volt az aktuális darab, a címszereplő olyan jól csinálta, hogy még mi is megijedtünk, hogy biztos jól van-e :)

2021. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kezemet úgy remegtessem h beszorítsa az izmomat??
2021. szept. 10. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen úgy és akkor tökéletes lesz persze úgy csináld hogy előre lassan aztán ahogy oda kerül mindent bele, de ne játszd túl magad, kíváncsi leszek megkapod-e
2021. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn kiderül h megkapom-e
2021. szept. 11. 07:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam a szerepet, köszönöm a segítséget!!!
2021. szept. 15. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök neked
2021. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!