Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szépek...

Szerintetek is nagyon szépek a 172 cm-es, 45 kg-os lányok/nők?

Figyelt kérdés
Én ugyanezzel a magassággal nagyban álmodozom a 45 kg-ról. Beírja az ember google-be hogy 172 cm 45 kg nő és gyönyörű, már-már szinte tökéletes testalkatú hölgyeket dob ki.Szerintetek karcsúságuk ellenére egészségesen ehetnek, avagy lehetséges ilyen súlyt sporttal, mondjuk futassal elérni? És lehet valaki egészséges is ilyen paraméterek mellett?

2022. okt. 7. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok! Mióta már-már tökéletes alkat az, ha valaki vészesen sovány? Ez a súly orvosi kezelést igényel ennél a magasságnál.
2022. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
Ez a súly kórosan sovány ehhez a magassághoz. Nekem pl(ezt lányként mondom) sokkal inkább bejönnek azok a lányok, nők, akiknek van combuk, mellük, seggük. Aki 170 cmhez 45 kiló, valószínűleg elöl deszka hátul léc. Nekem bizarr, ha pl megölelek valakit és mintha egy csontvázat fognék(nyilván nem akarok senkit sem bántani, aki alapból vékonyabb alkat, de szerintem te próbáld saját magadat elfogadni, ehhez a magassághoz még a 60 kiló is bőven jó)
2022. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén? Anorexiás gebe, és az égvilágon semmi vonzó nincs benne. Az alkata pedig nem tökéletes, hanem visszataszító.
2022. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörűen alultáplált, vérszegény, nulla libidóval, az összes bordája kiáll, és fáj élni.


Röviden és tömören.


Voltam 41 kilós a 168 centis magasságomhoz (arány ugyanaz)... öhm, undorítóan néztem ki, csak akkor nem láttam magam reálisan.


Ezer egészségi problémával, és élni nem volt erőm.

2022. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gyönyörű, hanem súlyos beteg, pszichiáter kell neki! Az anorexiát gyönyörűnek beállítani ugyanaz, mintha egy rákos beteget éltetnél, hogy milyen szép ebben az állapotában, eszébe se jusson meggyógyulni.

45 kg 150-160 centis nők egészséges súlya, de a 160-hoz már az alsó határ!

2022. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!