Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vesémnek 40%-a hiányzik bal...

A vesémnek 40%-a hiányzik bal felől. Azzal leszázalékolnak-e és mennyit kaphatok pénzben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 01:11
 1/1 anonim válasza:

Van aki csak egy vesével él, mégsem százalékolják le. Szerinted akkor téged miért nyugdíjaznának?

Leszázalékolni szerintem csak azt fogják idő előtt aki már saját lábán is alig tud járni, és van kismillió másik gondja. Emberek többségét "visszazavarják" dolgozni vagy az élet kényszeríti rá, hogy visszamenjenek.


Ha téged csak ez miatt leszázalékolnak, akkor nyugodtan én is sorba állhatok. Csak szóljál !


Én az egyik szemmel nem látok, csak fényt érzékelek. Születésem óta,úgy örököltem ! 2évig veszélyes munkát csináltam (sok ronda vegyszerrel kellett dolgoznom) és lassan 10 éve forrasztok, plusz a sípcsontom hosszában el van törve,csak a csavarok és az isten akarta tartja egyben. Csak azért, hogy a saját lábamon álljak.

2010. szept. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!