Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cifran 500mg vagy Aksolin 875...

Cifran 500mg vagy Aksolin 875 mg hallójárat gyulladásra?!

Figyelt kérdés
Hetfő este óta hallojárat gyulladásom van, baromi nagy fájdalmam van fel doboz cataflam ès panadol kombót szedtem már el. 2 orvosnál is voltam, az egyik őjük askolint irt fel+ csepp, de mèg most sem nagyon hatott igy a másik doki a cifrant javasolta ha továbbra sem javul. Nem gond ez a váltás? Kinek mit írtak fel hallojárat gyulladásra. Ez gyerekek brutális fájdalom, állkapocs ès nyaki nyirokcsomo duzzanat is lett már. Köszönöm!

#antibiotikum #gyulladás #Cifran #Hallojárat #Askolin
2022. okt. 8. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Gégészetre kell menni és ki kell tisztíttatni a gennyet meg a törmeléket a fülből mert anélkül nem fog meggyógyulni.
2022. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 napon belül 2x voltam. :) Nem tisztították csak elsőnek, mert nincs benne semmi.
2022. okt. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!