Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dugul be éjszaka a jobb...

Miért dugul be éjszaka a jobb fülem?

Figyelt kérdés

Elég stresszes időszakom van, ezért arra gyanakodtam, hogy biztos a vérnyomással lehet összefüggésben, viszont kizárólag éjszaka 1 és 3 óra között dugul be. Egyáltalán nem fáj, inkább kellemetlen. Ma éjszaka például több, mint egy órán át be volt dugulva, azt se tudtam már, hogy mit kezdjek vele.

Az utóbbi időben használtam AkusTone-t, ami egyébként segített, de ez a probléma megmaradt. Mi lehet a baj?



2022. máj. 27. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz a vérnyomásod?

Azon a füleden alszol?

Vagy csak szimplán fülzsír?

2022. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fülzsír szerintem nem lehet, mert az AkusTone kifejezetten azt oldja fel és ráadásul napközben nincs semmi probléma.

Forgolódni szoktam, tehát még az sincs, hogy 8 órát statikusan fekszem a jobb fülemen.

A vérnyomásra csak azért gondoltam, mert lehet, hogy a stressz miatt kicsit magasabb. De ez sem biztos, mert nem mérem, nincs semmi más panaszom.

2022. máj. 27. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont azt mondta a füll-orr-gégész, hogy ezek a spray-k nem jók és eldugulhat tőle 😁
2022. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen? Nekem hatott, amikor használtam, de lehet, hogy a spray-től van?! De ha nem használom, akkor még rosszabb.
2022. máj. 27. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne mosatni. Utána nagyon sokáig jó. Már ha tényleg ez a gondm
2022. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!