Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemi szerv körül mivel tudom...

Nemi szerv körül mivel tudom eltávolítani a szemölcsöket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjemnek elég sok szemölcse van a nemi szerve körül, előző párkapcsolatai gyanánt.. Emiatt együtt sem akar velem lenni, fél, hogy át adja. Annyira sok van már. Külön állok is, illetve sok " karfiol "jellegű is. Olvastam neten, hogy grapefruit mag csepp napi 3x15 csepp segít a vírusos szemölcsökön. Igaz lenne? Valakinek volt hasonló rossz tapasztalata szemölcsök által? Mivel lehetne azokat eltávolítani orvosi beavatkozást mellőzve..?
2022. okt. 9. 06:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. Csak orvossal, sebészi úton.
2022. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Dokival.
2022. okt. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gyulusss ***** válasza:
100%
Nekem is voltak sajnos, de én időben mentem, csak néhány volt. Mondjuk azt nem tudom, mikor és kitől kaphattam el, mert egyik partneremnek sem voltak ilyen tünetei... De ez nem is fontos. A lényeg, hogy ezeket a szemölcsöket HPV vírus egyik törzse okozza. Amennyiben újabb szemölcsök jelennek meg az azt jelenti, hogy a férjed szervezetében ott van még a vírus. Nekem immunerősítőt írt a bőrgyógyász, onnantól kezdve nem nőtt több. Ekkor érdemes elkezdeni az ecsetelést Condilyne ecsetelővel, amit szintén a bőrgyógyász ír fel. Nem mindegyikre használ, na azokat ultrahangos bizgerentyűvel leszedi, ami nem túl kellemes érzés, ha nagyobbak, de túl lehet élni valahogy. Ha így alakult azért érdemes megkérdezni, hogy nem lenne -e értelme mindkettőtöket megnézetni, hogy komolyabb problémát okozó HPV variánsok - pl méhnyakrák - nincsenek-e bennetek? Ezt érdemes kezeltetni, nehogy majd betegséget okozzon.
2022. okt. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Orvos segítségét kérd, házilag semmivel ne próbálkozz, csak orvos jóváhagyásával.
2022. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nettó kuruzslasva grapefruitcsepp, semmire se jó. Főleg nem ily3n komoly fertőzésre!


Bőrgyógyászhoz menjen sürgősen!!!

2022. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Decmiert akar9d MELLŐZNI az orvost?

Ha a laba lenne eltörve, akkor se mennétek dokihoz?


Érthetetlen..


3z súlyos fertőzés.

2022. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6

Talán mert az ember könnyebben mutogatja a lábszárát egy idegennek, mint a farkát...

2022. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha baj van akkor a szégyenérzetet félre kell tenni! Segítséget kell kérni mielőbb az orvostól!
2022. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7. És inkább nem él nemi eletet, mintsem dokihiz menjen??


Ez kb 6éves értelmi szint h fél a doktorbácsitól....

2022. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9

Önérzet, önbecsülés, szégyenérzet; nem mindegy? Nem akar orvoshoz menni, és előbb a neten keres megoldást. Valószínűleg nincs ezzel egyedül. Többre menne, ha lefényképezné, és úgy kérne segítséget pl. a webbeteg-en.

2022. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!