Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom h porckopásom...

Honnan tudom h porckopásom van vagy vmi komolyabb?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok/voltam vele,h csak túl terheltség miatt fájnak a térdeim, ezért nem akarok orvoshoz menni még.

De már tudom kipihenten is fáj és van mikor kirobban vagy nem tudom mihez hasonlítsam.


Ha elmegyek orvoshoz, megtudja mondani mi baja akkor is ha nem tudom szavakba megfogalmazni a fájdalmat és a jelenséget? Mert nekem egy idegen téma.


2022. okt. 9. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiroppant...* sajnálom a helyesírási hibákat
2022. okt. 9. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell menni a háziorvoshoz, neki nagyjából elmondod, ő meg majd ad beutalót.
2022. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvostól.
2022. okt. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen orvoshoz fog elküldeni a háziorvos? Már egyből a komolyabb magán orvoshoz akarok menni.

A háziorvosnak csak azt tudnám mondani,h fáj a térdem. Ennyi. Nem tud vele mit kezdeni.

2022. okt. 10. 07:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ortopédus.
2022. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MR kb kimutatja, de a sima röntgen is.

Vigyázz a kopással, mert egy szívás!

Rendszeresen sportoltam sokat, és mintegy infarktus a lábamban, úgy lemerevedett egyik pill. Ről másikra. Lazi 7 hónapja történt, s még mindig nem tökély a lábam. Amúgy porclágyulást, Baker cystam lett. Már sportolok is, deee csak light üzemmódban.

2022. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!