Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tippek vannak a detox...

Milyen tippek vannak a detox elkerülésére?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapba 3x is detoxba vittek. Az egészből semmire nem emlékszem. Legutóbb elmenetem cigiért és állítólag verekedtem (valaki belém kötött) aztán a rendőrök be akartak vinni (a rendőröket is megtámadtam) és szétvágta a kezem a bilincs (azóta se jött helyre). Pedig csak cigit akartam venni. Azóta bújkálok. Itthon iszom egyedül és mindíg figyelek hogy legyen elég dohány. Viszont mivel állandóan detoxba kerülök, félek hogy újra bevisznek. A bújkáláson kívül van más megoldás? Nem írahatok valami olyan papírt (pl ügyvéddel) hogy eszméletlenül megtaláknak akkor saját felelősségre hagyjanak ott?

2022. okt. 11. 09:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu kerdes. De HA megsem, akkor minek iszol?
2022. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez itt nem kamu kérdés. Azért iszok mert alkoholista vagyok. Már elfogadtam ezt, és az italozással nem akarok leállni. Igazából ez tesz igazán boldoggá az életben meg amúgy sok házi borom van.

Már ma is megittam kb 1 liter :)

2022. okt. 11. 09:11
 3/28 A kérdező kommentje:
Amúgy is öreg vagyok. Had legyen már valéami boldogság is az életembe.
2022. okt. 11. 09:12
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utcán vagy és magatehetetlen vagy agresszív vagy az alkoholtól vagy valamilyen egyéb tudatmódosítótól... Be fognak vinni ha szeretnéd, ha nem...
2022. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Legszívsebben írnák valami papírt hogy semmiképp ne vigyenek be újra. A múlkor nem volt nálam pénz és 30 km-tert kellett gyalogolni (másnaposan) mire haza értem. Nem lehet valami tenni hogy csak úgy ott hagyjanak?

Erre gondoltam hátha valaki tud valami tuti tippet....

2022. okt. 11. 09:18
 6/28 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj 4-es. Nekem sincs már semmi ötletem hogy hogy kerülhetném ezt el...
2022. okt. 11. 09:20
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
ird az arcodra filctollal,hogy "hagyj itt,mert napijegyem van es mindjart jon a busz"
2022. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ok- 7 ezt fogom legközelebb kipróbálni ;)
2022. okt. 11. 09:26
 9/28 A kérdező kommentje:
Amúgy szörnyű hogy milyen világban élünk.
2022. okt. 11. 09:27
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha otthon iszol egyedül, nehezen visznek be a detoxba.


Milyen idióták vannak...

2022. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!