Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zöld tea detox kúra?

Zöld tea detox kúra?

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni a zöld tea detox kúrát, utána is olvasgattam a neten, de minden oldalon mást - mást írt.. Itt gondolok azokra a tényezőkre, hogy mennyi ideig kell ezt a detoxot csinálni, milyen mennyiségben kell inni vagy mennyit lehet egy nap, mekkora bögre az ideális, stb.

Ha esetleg valaki csinált már ilyen detoxot kérem szépen írja le, hogy hogyan is kell ezt helyesen csinálni és az eredményeit.

(Én most akarok elkezdeni fogyókúrázni, s gondoltam első sorban indíthatnám ezzel a fogyókúrám.)

Segítségeteket előre is köszönöm! :)


19/L



2020. júl. 22. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen csinálnád, a májad veséd azért van, hogy méregtelenítsen. Idd a zöld teát ízesítetlenül bármikor, a napi folyadék szükségletednek megfelelően.

A fogyókúrád azzal indítsd, hogy számold ki a kalória szükségleted, illetve azt, hogy most mennyit fogyasztasz. Gondold át, hogy mi az, amit csökkentened kellene, vagy elhagynod (üdítők, nassolás) a fogyás érdekében. Illetve kezdj el sportolni.

2020. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!