Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon feledekeny vagytok!...

Nagyon feledekeny vagytok! Van erre valami termeszetes gyogymod, vagy kura, vagy akarmi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mar engem is aggaszt a feledekenysegem, a kormnyezetemrol nem is beszelve. 40 eves ferfi vagyok. Mit lehetne tenni, hogy kicsit enyhitsem ezt?
2010. szept. 27. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gingko Biloba! Gyógyszertárban vény nélkül kapható gyógynövényalapú memóriajavító.
2010. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gingo biloba, +

1 kg akacmez, 6 fej fokhagyma /apritani/ ezt belekeverni a mezbe, majd 1 honapig erlelni, az honap letelte utan

napi2-3 ev.kanallal bevenni.


Relaxalni! Talalni 1 olyan technikat, hogy az elme ellazuljon, ilyenkor nem fogunk gondolkozni sem.


Lehet, hogy most viccesnek tunik, de En valamikor az imat hasznaltam erre, mert ez volt az, ami "kikapcsolt".


Igy kiis kapcsolt, de ugyanakkor megis nyugtatott!


Aztan megtanultam jogazni, de konyv es kazetta segitsegevel es azota ezt hasznalom a relaxalashoz.


A meznek, aminek a receptjet megadtam, vertisztito hatasa van, de amikor meszesedes van, azt is leszedi, En pl. ezert kezdtem el, es azota mar panaszmentes lettem.


A feledekenyseg lehet a tulhajszoltsag, a sok stressz, de a meszesedes is okozhatja, igy a fentiekkel lehet kezelni ugy, hogy 1-2 honap mulva megszunnek ezek a panaszok.


A mezet kura szeruen kell fogyasztani,es nem allandoan.


jobbulast!

2010. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi!! :-)
2010. szept. 27. 15:52
 4/6 anonim válasza:

esetleg cavinton (nemtom így kell-e írni).

ez is memóriajavító

2010. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves második,

a mézes cucc amit leírtál, jó gerincmeszesedésre is?

2010. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel leszedi a meszesedest. Viszont

Proenzi 3 nevu keszitmenyt vedd meg, patikaban es a gyogynoveny szakuzletekben tudod beszerezni, es ezt kezd el szedni.

1. Glukozamin szulfat

Az izuleti porcok felepitesenek es megujulasanak

epitoanyaga,

2. Kondroitin szulfat

Az izuletek mozgasanak javitasara szolgalo

regeneracios osszetevo

3. Lignisul MSM

Gyulladascsokkento anyag, amely a porcszovetben viz

megkotokent mukodik.

Azert irtam le ezt a tajekoztatot, hogy tisztabban legyel azzal, hogy miert kellene szedned, mivel nem eleg a meszesedest leszedni, de ujjaepiteni is kell a csontot!

2010. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!