Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg tudná valaki írni, hogy...

Meg tudná valaki írni, hogy mikor rendel Dr. Csemniczky Gusztáv nőgyógyász és mikor lehet a rendelésére bejelentkezni?

Figyelt kérdés

#rendelés #bejelentkezés #dr.Csemniczky Gusztáv
2022. okt. 12. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A gugli szerint legalább 3 klinikán rendel. Mondjuk nem mindegy, melyikben szeretnéd felkeresni.

Ha sikerül eldönteni, akkor felhívod az adott intézményt, és ők készséggel meg fogják mondani neked ezt.

2022. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dr. Csemniczky Gusztáv asszisztense meg tudná neked írni, sőt: ez a dolga.
2022. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 tényleg ott tartunk a lúzerápolásban, hogy helyettük guglizunk?! :(
2022. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3. Tényleg.

1. voltam

2022. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:( (#2-3 voltam)
2022. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A magánrendelésére szerettem volna bejelentkezni.És mivel vidéki vagyok nem tudok egyszerűen odamenni az adott címre és megnézni. A google pedig nem adta ki. Köszönöm az ötleteket.
2022. okt. 23. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Neted is van, gondolom telefonod is... most komolyan, miből áll odacsörögni vagy mailben érdeklődni? Ezt vidékről is lehet ám.
2022. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!