Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vércsíkok vannak a hányásomban...

Vércsíkok vannak a hányásomban, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Bulímiás vagyok (igen, járok pszichológushoz és pszichiáterhez is, nem kell csúfolni) és úgy két napja jelentek meg. Kevés és vékony csíkok, de egyértelműen vér. 1 hete hánytatom magam naponta 2-3×, ezelőtt csak heti 1-2×. Igazából nem ijedtem meg, csak érdekel, hogy mégis mi lehet ez. Lehet, hogy felsértettem a nyelőcsövemet? Ezt mondjuk annyira nem gondolom, mert nem fáj. A gyomrom már 1,5 hete kb fáj és néha begörcsöl. Az elején annyira görcsölt, hogy mozdulni nem tudtam, lélegezni is fájt. De ez viszont már szerintem a hashajtótól van, szóval csak a vércsíkok érdekelnek. Jövőhéten pénteken megyek legközelebb a pszichológusomhoz. Egyébként csak most mondtam el neki, hogy mit csinálok, a pszichiáterem pedig nem is tud róla, vagyis párszor megemlítettem neki viccesen, meg tudja, hogy a múltban hánytattam magam, de nem foglalkozik vele különösebben, eleve tagadom az egészet.
2022. okt. 15. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Gyomorvérzés, fekély pl. Jól bele lehet halni.
2022. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha perforál a gyomrod, akkor a savad elkezdi emészteni az elérhető belső szerveidet is. Mi lenne, ha még ma felhívnád a háziorvosodat/ügyeletet?
2022. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

"pszichiáterem pedig nem is tud róla, vagyis párszor megemlítettem neki viccesen, meg tudja, hogy a múltban hánytattam magam, de nem foglalkozik vele különösebben, eleve tagadom az egészet."


És szerinted ezzel most jól átverted a pszichiátert és jól kicsesztél vele? Csak mert a saját életed rövidíted ezzel.


Ha nem akarsz meggyógyulni, minek jársz pszichológushoz meg pszichiáterhez? Teljesen felesleges, időpazarlás.


Ha meg meg akarsz gyógyulni ebből az egészből, akkor minek hazudsz és tagadsz le dolgokat?

2022. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy valahol vérzel egy repedes, seb miatt. A hánytatással tovabb cseszteted azt a sebet, nem is fog begyogyulni, ha csak egy repedes is...ami ha meg nem fekely, akkor majd azza valik. Ha torkod nem faj, akkor gyomornal lehet a baj. Mivel nem mulik es a gyomrod is faj, ezert menj orvoshoz. Nem vicc, hiaba nem ijedtel meg. Nalam elofordult 1x h vercsikos volt a hanyasom kicsit, de nekem a megakadt kaja miatt volt ez, fajt is a nyelocsovem. El is mult utana kesobb a fajdalom, meg a verzes is.
2022. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyelőcső várzásed van, vszeg.


Nem vicces, nálam ez odái fajult, hogy konkrétan vért hánytam.

Mindig...


Nem mentem vele orvoshoz - nem követendő példa! -, de mióta meggyógyultam az emésztésemen kívül minden oké - az már sohasem lesz olyan, mint a betegségem előtt, erre neked is fel kell készülnöd.

2022. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
várzás - vérzés.... bocs.
2022. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!