Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyulladáscsökkentő krémet...

Gyulladáscsökkentő krémet tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Epilálás után 1 évvel a szőrtüszőim még mindig piros pötyösek a lábamon. A bőrgyógyász nagyon nem volt segítőkész, annyit mondott pár év után elmúlHAT nem adott rá semmit.

2022. okt. 16. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A patikában kérdezd!
2022. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Körömvirág krém elmulasztja, recept nélkül kapható
2022. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ibutop gél
2022. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Menj másik bőrgyógyászhoz!

Nekem más jellegű bőrproblémáim vannak, de sajnos tapasztalatból tudom, hogy mennyi magánorvost végig kellett járnom, mire találtam egy normálisat, aki tényleg olyan krémet ír fel, ami használ és nem csak letudja valami mondvacsinálttal.

2022. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ezzel szemezek: [link]

Sajnos tapasztalatokkal nem tudok szolgálni, még csak olvasgattam róla, hogy ki mire milyen sikerrel alkalmazta.

2022. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Körömvirágkrém nem használt
2022. okt. 18. 19:49
 7/11 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban a supradermet és a curiosat adták, azok se mulasztották el. Több hónapos kezelés után
2022. okt. 18. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk okosabbak, mint a gyógyszerész, a bőrgyógyász vagy a háziorvos. Vagy felkeresed az orvost még egyszer vagy kísérletezel tovább.
2022. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárosok által ajánlott krémekkel óvatosan. Nekem egyszer annyira elb*ta a bőrömet, hogy hosszú ideig antibiotikumot kellett rá szednem és egyebek. A jobb eset volt, amikor szimplán nem használt.

Én is inkább elmennék másik bőrgyógyászhoz. Vagy tényleg marad a kísérletezés önállóan.

2022. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha tudtok akkor kérlek ajánljatok bőrgyógyászokat, akivel van jó tapasztalatotok. már ott tartok hogy mindegy hogy hol csak legyen
2022. okt. 20. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!