Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A recepciós magánorvos esetébe...

A recepciós magánorvos esetében miért adja meg a dr számát hogy vele egyeztessen a páciens?

Figyelt kérdés

Mondja hogy van két orvosuk, egyiknek megadja a számát egyeztessek. Ilyen már nem egyszer fordul elő. Ők kevésbé felkapottak vagy mi?

Illwtve felhívtam a dokit és egyeztettünk hogy milyen vizsgákatok/lwletek szükségesek ha megyek hozzá. De végül nem megyek merr drága. Viszont első konzultációnak is elment volna ez a telóbeszélgetés. Ilyenre miérr nem számol fel pénzt? Jó, 5 perc volt kb, de akkor is fura ez az egész. Mondjuk lehet azt hitte hogy tuti menni fogok hozzá


2022. okt. 18. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam csak akkor fordult elő, amikor csak sokára tudott volna időpontot adni, viszont nekem sürgetőbb volt a problémám. 2 hónapos várólista volt, mert úgy tűnik mindenki akkor ment rákszűrésre, így felhívtam az orvost és egyeztettünk egy közelebbit. De én konkrét orvoshoz kértem, nem a társához akivel osztoznak a rendelőn. Lehet így van utasítva az asszisztens, hogy az orvos döntse el mennyire sürgős az időpont.
2022. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!