Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy nekem az...

Hogy lehet, hogy nekem az Algopyryn jobban hat mint az Algoflex?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt még csak Algoflexet szoktam használni fejfájásra, fogfájásra egyébre de akkoriban hatott persze nem egyből, viszont mostanában úgy vettem észre, hogy az Algopyryn használ sőt szinte azonnal, utána is jobban érzem magam, míg az Algoflex szinte semennyire nem hat. Természetesen nem szedek ezekből sokat, épphogy alkalmanként de így is kiszűrtem melyik jobb. Egyébként migrénes fefájásaim szoktak lenni. És Algoflex Forte Dolot szoktam szedni az Algoflexből. Egyébként kinek melyik fájdalomcsillapító szokott hatni jobban főleg fejfájásra? Nekem sajnos a fejfájás mostanában visszatérő probléma :/ 25N vagyok ha fontos.

2022. okt. 18. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert az Algoflex nem is olyan hatasos eleve.
2022. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Flamborint, feleannyiba kerül és uaz mint az algopyrin.
2022. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Algoflex gyenge
2022. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A két gyógyszernek teljesen más a hatóanyaga, nem értem miért hasonlítgatod őket. Van akinek a körte lé jön be jobban, van akinek az almalé. kb ilyen típusú ez a kérdés.
2022. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Agoflex és az Algopyrin hatása hasonló. Amire 1 db is elég, arra bevenni is felesleges, mert az nem erős fájdalom. Hatásuk is lassú.


Ha erősebb gyógyszer kell, akkor Flector rapidot iszok. Gyorsabban hat. 30 perc után már esélyes a hatáskezdet. 60 perc alatt hat.

2022. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: eltérő hatóanyagú gyógyszerekről zagyválsz te is. Értelmetlen tanácskozás. El sem kezdek ható- és vivőanyagokról beszélni, mert egyrészt laikusoknak felesleges, másrészt még mindig nem értitek hogy nem azonos gyógyszerekről beszéltek.
2022. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os


Pontosan tudom, hogy eltérő a hatóanyaga. Szóval sem említettem, hogy nem így van. Ettől még nekem hasonló lehet a hatáserőssege a 2 gyógyszernek.


Tanulj meg olvasni! Akkor nem leszel lekezelő bunkó.

2022. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: különböző gyógyszereket hasonlítgattok, aminek semmi értelme. Hatásmechanizmusuk is más. Nem értitek, csak okoskodtok. Nem én vagyok bunkó, hanem ti hozzá nem értők.
2022. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam le, hogy NEKEM melyiknek milyen a hatáserőssége. Ezt nem nevezném szakmai összehasonlításnak. Nem is volt célom.
2022. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!