Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem műtét elött?...

Mit kell tennem műtét elött? Fontos!

Figyelt kérdés
Dec 16.án lesz egy köldök sérv műtétem és doki mondta hogy mit kell tennem, csak sajnos mással foglalkoztam és azáltal nem sikerült megjegyezném. Elvileg altató orvost kell keresnem,vért vetetni stb. Válaszokat előre is köszönöm!!!

2022. okt. 22. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg adnia kéne beutalokat, ha államiban lesz a műtét, vagy egy listát, amin rajta van, hogy mi kell.


Alapvetően kell nagy labor, ekg, mellkas rtg, szoktak csinálni covid tesztet, esetleg mrsa szűrés. Plusz ugye altatóorvoshoz menni az eredmenyekkel.

2022. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Államiba megyek a Szfvári Szent György nevezetü intézménybe. Ahol felhívott egy csinos hangú kollegina a teendőkkel ezen kívül semmi mást papír alapú dolgot nem kaptam. Ezért is vagyok meglőve. A fentiek leírtak alapján elkezdek cselekedni aztán úgyis kialakított a helyzetet. Úgyhogy kedves kommentelő remélem biztos vagy magadban és köszönöm a választ! :)
2022. okt. 22. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eü-s vagyok. Műtét előtt ezek az alap vizsgálatok.
2022. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!