Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biztos, hogy nem vagyok...

Biztos, hogy nem vagyok szívbeteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves fiú vagyok, április óta pánikbeteg. Mellkasi panaszaim már vannak 1-2 éve, de amióta pánikbeteg lettem sokkal erősebb, napi szinten nyom a mellkasom és fáj/szúr a szívem. Augusztusban voltam bent a kórházban 4 napot, teljesen kivizsgáltak és mondták hogy az ég világon semmi baja a szívemnek, pont hogy nagyon jó és hogy a pánikbetegségtől/szorongástól van mindez, illetve lehet attól hogy kondizok és az izmokat megerőltetem. Én viszont nem gondolom, ha egészséges akkor ez normális.

Ti mit gondoltok?



2022. okt. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit gondolok?

Azt hogy nem bírálom felül egy 4 napos teljes kivizsgálásnak az eredményét.

2022. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is bivalyerős a szívem a vizsgálatok alapján, de van egy sinus tachycardiám, ami néha egy plusz szívverés. Nagyon fáj utána 1-2 percig, viszont teljesen veszélytelen. Kb 25 éves voltam, amikor kivizsgáltak, 53 éves vagyok, szóval azóta is élek és virulok. Valóban nehéz a szívtáji szúráskor arra gondolni, hogy semmi bajom, de muszáj magammal ilyenkor megbeszélni, hogy rendben van, nincs para.
2022. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én továbbra is félek, hogy valami szervi bajom van és meg fogok halni. Egész nap szorongok/halálfélelmem van emiatt. Már eljutottam oda, hogy nem merek egyedül a lakásból kimenni és itthon sem merek egyedül lenni csak ha nagyon muszáj, akkor is pánikolok mi lesz ha elkap a rosszullét, elájulok és senki nem segít.:(((
2022. okt. 25. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgáltak, Nem vagy szívbeteg. Pszcichés betegséged van, azt kellene kezeltetni.
2022. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A pánikbetegségen kívül semmi bajod. Pszichológushoz menj.
2022. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az vagy. Most jobb?
2022. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta Kérdező?
2023. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!